Loading

Ресторан

Кухня ресторану – це насамперед шеф. Знайомтеся, Євген Веніков – шеф-кухар ресторану «Челліні». Увійшов до ТОП-25 найкращих шеф-кухарів України за версією журналу «Фокус». У меню ви знайдете вишукані страви середземноморської кухні в авторській інтерпретації, а також страви традиційної одеської кухні.

Ми знаходимося в самісінькому центрі Одеси – на Олександрівському проспекті, 12. Наша кухня натхненна середземноморським вітром, сезонними місцевими продуктами та авторськими рецептами. Інтер'єр ресторану наповнений флорентійським духом знаменитого renaissance man Бенвенуто Челліні. Багато місця, навколо краса і приємне сонячне світло вільно ллється через високі панорамні вікна. Все, як ви любите!

Дизайн інтер'єру створений студією JK Lab під керівництвом знаменитої Жанни Кисельової. Інтер'єр натхненний особистістю великого італійського скульптора Бенвенуто Челліні. Ми ніби перебуваємо у нього в майстерні: камінь, мармур, коване залізо, величезні панорамні вікна і багато-багато зелені. Повне занурення в романтику прекрасної епохи!

 Ласкаво просимо відвідати ресторан Cellini

Ласкаво просимо відвідати ресторан Cellini

Залишити повідомлення

  • ресторан працює з 11:00 до 23:00.
  • ​Без вихідних

+38 (050) 019 00 04

Зв`язатися з нами